About us
 

Certifikáty
Reference

Nejbližší termíny

  • 26. - 29. dubna 2016 - Certified PROFINET Engineer

Místo konání: ČVUT v Praze, FEL, Karlovo nám. 13, Praha 2, budova E, místnost K14

Kontaktujte nás

 
   

Certified PI Competency Centre
Certifikované Kompetenční centrum PROFIBUS (PI Competency Centre) získalo certifikát v roce 2006 na základě auditu pánů Maxe Felsera a Arne Neumanna. Poskytuje služby v oblasti měření a hledání chyb v instalacích PROFIBUS, konzultační činnosti i v oblasti vývoje zařízení.

Certified PI Training Centre
Certifikované školicí středisko PROFIBUS (PI Training Centre) získalo certifikát v roce 2009 a nabízí kurzy Certified PROFIBUS Installer a Certified PROFIBUS Engineer.

Naši odborníci

Všichni naši odborníci jsou držiteli certifikátů Certified PROFIBUS Installer a Certified PROFIBUS Engineer. Mají dlouholeté zkušenosti s vysokoškolskou výukou i praktickými realizacemi a měřením v průmyslových sítích.

Pavel Burget
je vedoucím Kompetenčního a školicího centra PROFIBUS. Od roku 2006 je také zodpovědný za chod organizace Profibus CZ jako zástupce organizace PROFIBUS & PROFINET International pro Českou republiku, přičemž předtím hned od jejího založení v roce 1998 působí také jako jeden z čelných představitelů této organizace. Na Katedře řídicí techniky vyučuje řadu kurzů jako Řídicí systémy, Distribuované řídicí systémy nebo Programovatelné automaty s technologiemi PROFIBUS a PROFINET a byl vedoucím řady diplomových a bakalářský prací, které byly na tyto technologie zaměřeny. Spolupracoval také na řadě projektů orientovaných na vývoj zařízení PROFIBUS DP slave nebo master.

 
   
 
Kdo jsme     |     školení     |     Měření     |     English     |     Kontakt
Školicí a kompetenční centrum Profibus.CZ, 2011.