About us
 

Motivace
Náplň kurzů
Kalendář kurzů

Nejbližší termíny

  • 26. - 29. dubna 2016 - Certified PROFINET Engineer

Místo konání: ČVUT v Praze, FEL, Karlovo nám. 13, Praha 2, budova E, místnost K14

Kontaktujte nás

 
   

Přestože PROFIBUS je běžně používanou a snadno ovladatelnou automatizační technologií, vzdělání a praktické zkušenosti jsou nezbytné pro její správné a plnohodnotné nasazení a užívání.

Vše začíná u poradenských a inženýrských firem: potřebujete mít sebedůvěru, abyste bez větších obtíží mohli navrhnout a realizovat systémy založené na technologii PROFIBUS a nabídnout vašim zákazníkům optimální a cenově efektivní řešení. Knihy a manuály neposkytují praktické zkušenosti, které jsou nezbytné pro výběr komponent a navržení systému, který splní očekávání vašich zákazníků. V průběhu kurzu se setkáte s experty na technologii PROFIBUS, můžete s nimi také probrat Vaši konkrétní situace a nechat si poradit, jak nejlépe dále postupovat při řešení Vašich specifických problémů.

PROFINET je nová technologie, která se už ale osvědčila v mnoha instalacích v průmyslu. Automobilový průmysl (sdružení AIDA) si tuto technologii zvolil jako hlavní pro své výrobní linky. Na kurzu Certified PROFINET Engineer proniknete do detailů komunikace i diagnostiky sítě, naučíte se konfigurovat zařízení i navrhovat automatizační sítě. Kurz je nezbytný pro každého, kdo pracuje nebo bude pracovat s technologií PROFINET.

Certifikované kurzy vám dají důvěru v technologii PROFIBUS i PROFINET a práce s nimi se pro vás stane zábavou. Vaše práce bude méně stresující, zejména pro integrátory nových technologií, a vy budete schopni lépe komunikovat s vašimi dodavateli. Díky tomu budete mít lepší přehled a snížíte počet nepříjemných překvapení, která vás čekají.

 
   
 
Kdo jsme     |     školení     |     Měření     |     English     |     Kontakt
Školicí a kompetenční centrum Profibus.CZ, 2011.