About us
 

Motivace
Náplň kurzů
Kalendář kurzů

Nejbližší termíny

  • 26. - 29. dubna 2016 - Certified PROFINET Engineer

Místo konání: ČVUT v Praze, FEL, Karlovo nám. 13, Praha 2, budova E, místnost K14

Kontaktujte nás

 
   

Všechny certifikované kurzy jsou zakončeny zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování získají účastníci mezinárodně uznávaný certifikát. Všichni držitelé certifikátu jsou uvedeni na stránkách organizace PROFIBUS & PROFINET International.

Certified PROFINET Engineer (CPNE)

Jedná se o celosvětově uznávaný čtyřdenní intenzivní kurz, jehož kvalita je stejně jako v případě ostatních certifikovaných kurzů garantovaná dokumentem „Quality of Service agreement“ mezi školicím centrem PITC a PI. Účastníci získají detailní znalosti o Profinetu a jak se používá v automatizačních procesech. Kurz se také zaměřuje na související oblasti jako kabeláž a instalace Ethernetu, determinismu, rychlost, bezpečnost apod. Účastníci budou schopni navrhnout, konfigurovat a diagnostikovat instalaci sítě Profinet. Všechna témata si účastníci vyzkouší v řadě praktických cvičení.

Certified PROFIBUS Installer

Základní jednodenní kurz pro elektrikáře a pracovníky údržby, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti při instalaci a testování kompletních sítí PROFIBUS DP a PA. Kurz nabízí teoretické i praktické školení v technologii PROFIBUS. Každý účastník má dostetek prostoru, aby si všechny získané znalosti ihned ověřil pomocí nejmodernějších diagnostických prostředků. V mnoha projektech je certikace požadavkem pro firmy, které dělají komunikační síť. Absolvování kurzu Certified PROFIBUS Installer je prvním krokem k dosažení spolehlivých a bezchybných sítí.

Certified PROFIBUS Engineer

Jedná se o celosvětově uznávaný čtyřdenní intenzivní kurz, v rámci kterého jeho absolventi získají dovednosti při návrhu, konfiguraci a diagnostice sítí PROFIBUS DP, analýze komunikace a pokročilém hledání chyb. Od základních komunikačních principů se v kurzu jeho účastníci seznámí s principy konfigurace a diagnostiky v sítích PROFIBUS DP, s možnostmi rozšířené parametrizace a diagnostiky verze DP-V1 a to vše si prakticky vyzkoušejí na našich školicích sadách spolu s nejmodernějšími diagnostickými a konfiguračními nástroji.

 
   
 
Kdo jsme     |     školení     |     Měření     |     English     |     Kontakt
Školicí a kompetenční centrum Profibus.CZ, 2011.