About us
 

Motivace
Náplň kurzů
Kalendář kurzů

Nejbližší termíny

  • 26. - 29. dubna 2016 - Certified PROFINET Engineer

Místo konání: ČVUT v Praze, FEL, Karlovo nám. 13, Praha 2, budova E, místnost K14

Kontaktujte nás

 
   

Inženýři a techničtí pracovníci by si měli vyzkoušet identifikaci a řešení neznámých problémů! Certifikované kurzy Vám poskytnou lepší přehled technologie, což Vám umožní zkrátit dobu výpadku na minimum a pokračovat ve výrobě. PROFIBUS je otevřený systém, který umožňuje současné použití technologií různých dodavatelů. Pokud v takovém systému nastanou problémy, bývá obtížné určit jejich konkrétní zdroj. Z tohoto důvodu je důležitá obecná znalost systémů PROFIBUS, která není závislá pouze na technologii jediného dodavatele.

Při realizaci projektu dojde k výraznému zrychlení a zkvalitnění práce, pokud lidé budou mít praktické znalosti o zapojení, konfiguraci zařízení a nejběžnějších chybách, které se mohou vyskytnout. Testování, uvádění do provozu a řešení problémů probíhá mnohem efektivněji, pokud máte zkušenosti s potřebnými nástroji a znáte správnou strategii.

Všechny naše kurzy mohou být realizovány v našich školicích prostorách nebo u přímo Vás. Oba přístupy mají své výhody. První z nich Vám umožní plně využít zázemí našeho moderně vybaveného školicího centra a Vy se můžete plně soustředit na vstřebání získaných znalostí. Ve druhém případě, kdy se kurz koná ve Vašich prostorách, můžete navíc využít možnosti pod vedením našich lektorů přímo vyzkoušet získané znalosti na vaší technologii a sami si provést kontrolu sítě s našimi diagnostickými prostředky.

 
   
 
Kdo jsme     |     školení     |     Měření     |     English     |     Kontakt
Školicí a kompetenční centrum Profibus.CZ, 2011.